Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz böceği ilaçlama profesyonel bir ekibin gerekli teçhizatlar ile uyguladığı ilaçlamaya verilen isimdir. Uyuz böceği, oldukça tehlikeli olan ve uyuz hastalığına sebep olan, deri türünden bir haşeredir. Gözle görülmeyecek kadar küçüktür. Firmamızın çağrı merkezleri bu haşere sık sık şikayet almaktadır. Diğer haşerelere göre, kendi adı ile anılan bir hastalığa yol açtığı için ayrıntılı olarak incelenmiş bir haşeredir. Uyuz böceği ilaçlama işlemi ile yok edilebilir. Fakat burada önemli olan detay böcek ilaçlama uygulamasının uzman bir kadro tarafından yapılmasıdır. Bu bağlamda sektöre yıllarını vermiş firmamız profesyonel kimliği ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Uyuz Böceği Özellikleri

Uyuz böceğinin özellikleri bu haşereler ile nasıl mücadele edeceğimizi anlamamız konusunda bizlere yardımcı olacaktır. Uyuz böceği ile mücadele doğru teknikleri uyguladığımız sürece oldukça basittir. İnsanların yaşam kalitesini düşüren uyuz böceğinin özelliklerini başlıklar altında sıralayacak olursak;

  • İnsanların derilerinde tüneller açarak ve bu tünellere yumurtalarını bırakarak hastalığa sebep olan haşeredir.
  • Bacakları dışında iki uzun anteni vardır. Nemli ortamlarda çok rahat türemektedir.
  • Çok küçük olmalarına rağmen saçtıkları tehlike oldukça büyüktür. Derimizde kanallar açabilmesi için oldukça sert yapıda bir haşeredir.
  • Yumurtalarını bıraktıktan sonra vücudumuzu terk eder.

Uyuz böceğinin insanlar, hayvanlar ve doğa üzerinde yarattığı tahribasyonu önleyen firmamız kurumsal ekibi ile günün her saati hizmetinizdedir.

Uyuz Hastalığı

Uyuz böceğinin yol açtığı oldukça tehlikeli bir hastalıktır. Belirtileri ise ciltte aşırı derecede kaşıntı, kızarıklık, yara izi, su toplanması, deri döküntüsü gibi şikayetlerden oluşmaktadır. Ayrıca uyuz böceği kıl köklerine de yumurta bırakarak iltihaplanmalara yol açmaktadır.

  • Uyuz hastalığı bulaşıcı bir hastalıktır. Mutlaka tedavi edilmelidir.
  • Tedaviye ek olarak hastanın kaldığı mekan en kısa süre içerisinde iyi bir ilaçlama firması tarafından ilaçlanmalıdır.
  • Hastanın yatağı, kıyafetleri kaynar su ile yıkanmalıdır. Tedavi iki hafta gibi bir süre içinde tamamlanmaktadır.
  • Cilt yapısına göre iyileşme olsa bile kaşıntı üçüncü haftalara kadar da sürebilir.
  • Bulaşıcı olduğu için hasta ile aynı yerde kalanlar da gerekli önlemleri almalıdır. Fakat en yetkin önlem elbette ki böcek ilaçlama işlemleri yaptırtmaktır.

Başakşehir böcek ilaçlama servisimiz, uzun senelerden beri hizmet veren bir firmadır. Hem ilaçlarımız hem ilaçlama yöntemlerimiz hem de ekibimiz ve tüm birimlerimizle sizlere en iyi nitelikteki ve yetkinlikteki ilaçlama hizmetini sunuyoruz. Merak ettikleriniz veya bilgi almak istedikleriniz için müşteri temsilcilerimizi ister gece ister gündüz arayabilirsiniz. Uyuz böceği ilaçlamada en kesin sonuçları almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir