Restoran İlaçlama

İnsanların sıklıkla ziyaret etmekte olduğu ve gün içerisinde yoğun bir trafiğe sahip olan restoranlar, gıda ürünlerini çok sayıda barındırıyor olması nedeniyle böcek, haşere ve kemirgen türlerinin uğrak yerlerinden biri halindedir. Hem müşterilerin hem de çalışanların sağlığı ve firmanın prestiji açısından bu zararlı canlıların varlığı oldukça büyük bir tehlike arz etmektedir. Bu nedenle bu tehlikenin önüne geçilmeli ve çok fazla zaman kaybetmeden zararlı canlı türleri imha edilmelidir. Böcek ilaçlama firmaları, her türlü böcek ve fare problemine karşı geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede kontrol sağlayarak restoran ilaçlama işlemlerini çözüme ulaştırmaktadır. Bizler de Başak İlaçlama olarak, böcek , haşere ve kemirgen türleri nedeniyle restoranlarda yaşanan bu problemleri kısa sürede ortadan kaldırmakta ve dezenfeksiyonu sağlamaktayız. İstanbul başta olmak üzere sağlamış olduğumuz güvenilir restoran ilaçlama hizmetlerimizden İzmir ve Kocaeli’nde de faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Restoran İlaçlama Hizmetleri

Restoranlarda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerinin önüne geçilmesi için sahte olmayan ilaçlarla işlem yapan firmaların desteğini almak, hem problemin çözüme ulaşması açısından hem de insan sağlığının korunması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle güvenilir restoran ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sahte ilaçlarla işlem yapmayan, yasal firmalardan destek almanız gerekmektedir. Başak İlaçlama firması olarak, alanında uzman ekiplerimiz ve insan sağlığını tehdit etmeyen güvenilir ilaçlama yöntemlerimiz ile birlikte her türlü zararlı canlıya karşı mücadele vermekteyiz.

Restoran ilaçlamalarında problemin daha kısa sürelerde ortadan kaldırılması için genellikle sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları ile gerçekleştirmekte olduğumuz yöntemleri uygulamaya almaktayız. Sıvı ilaçlar, insan sağlığını tehdit etmeyen ve kısa sürede kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmakta olan etkili ilaçlardır. Genellikle buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadırlar. Böylelikle ulaşılması güç olan her türlü dar alan ve geniş alanlar, ilacın etkisi altına girmektedir. Jel ilaçlar da sıvı ilaçlar gibi, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşmanızı sağlayan bir diğer etkili ilaçlama tekniğidir. Bu teknik aracılığıyla hamam böceği, karafatma gibi böcek türleri kısa sürede imha edilebilmektedir. Fare gibi kemirgen türlerinin imhasında da genellikle fare istasyonları uygulamaya alınmaktadır. Bu istasyonlar, ilacı muhafaza eden ve diğer canlıların ilaçtan etkilenmesini önleyen özel tasarım aparatlardır. Geniş alanlarda meydana gelen fare problemlerini kısa sürede ortadan kaldırarak restoranlarınızın eski hijyenine kavuşmasını sağlamaktadır.

Restoran İlaçlama Fiyatları

Restoran ilaçlama fiyatları, Başak İlaçlama firmamız tarafından kullanılan ilaç miktarı, tekrarlanan işlem sayısı ve uygulama yapılan alanların genişliği göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Başak İlaçlama firması olarak İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde sağlamakta olduğumuz güvenilir ve ekonomik restoran ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunarak, restoranlarınızda genel dezenfeksiyonu sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir