Otel İlaçlama

Otel ilaçlama Fiyatları, küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böcek ve haşereler ortaya çıkar.

Sağlığı olumsuz etkileyen böcek ve haşereler

Kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, uyuz böceği, yaprak böceği, tatarcık, güve, örümcek, karınca, pire, bit, kene, solucan, salyangoz, fare, karasinek, sivrisinek…vb

otel-ilaclama-fiyatlari
otel-ilaclama-fiyatlari

Böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerle uğraşmak zordur bu nedenle mutlaka profesyonel ve yasal bir ilaçlama şirketiyle iletişime geçmeniz doğru olacaktır.

Başakşehir Böcek ilaçlama günün 7/24 saati Başakşehir’in tüm mahallelerine, caddelerine ve sokaklarına ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Başakşehir Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler en çok otellerin banyo, hamam, spa, havuz kenarı, mutfak, depo, bodrum ve zemin katlarında yaşarlar. Erken önlem almadığınız takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına yakalanmanız mümkün. Bu sağlık sorunları dizanteri, sarı humma, dang humması, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, gıda zehirlenmesi, veba, verem, astım, hepatit, tifüs, fil hastalığı, AIDS, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları…vb

İlaçlama öncesinde ekiplerimiz şikayet edilen böceğin türünü teşhis ederler ardından uygun olan ilacı kullanırlar. Piyasada çok sayıda ilaçlama firması bulunmaktadır ancak çoğu firma illegal yollarla çalışan ve ilaçları yasal olmayan ilaçlardır.

Otel ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir