Mehmet Akif Böcek İlaçlama

Mehmet Akif Mahallesi ve Başakşehir bölgesi başta olmak üzere; İstanbul, Kocaeli ve İzmir bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız; müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmalar yürütmektedir. Söz konusu alanlarda 7/24 ilaçlama hizmeti sunarak insan sağlığına verdiği önemi gösteren Mehmet Akif böcek ilaçlama servisi; insan sağlığını tehdit eden tüm böceklere %100 çözüm sunmaktadır.

Mehmet Akif Böcek İlaçlama Servisi

30 yıldır sektörde olan ve her haşere türü için özel ilaçlama yöntemleri kullanan firmamızın operasyon ekibi ve çağrı merkezi ekibi; 7 gün 24 saat haşere problemlerini ortadan kaldırmak üzere çalışmaktadır. Firmamız; sektördeki yasa dışı ve tehlikeli yöntemlerle uygulamada bulunan merdiven altı firmalara karşı; Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı böcek ilaçları ve böcek ilaçlama yöntemleriyle uygulamada bulunarak zirvedeki yerini korumaktadır. Devlet onayı ve desteğiyle çalışan firmalar arasında en iyi ilaçlama firması olma başarısını gösteren firmamız, bu başarısını yılların verdiği tecrübeye ve müşteri odaklı çalışmalarına borçludur. İlaçlama süresi boyunca danışanlarına desteğini sürdüren Mehmet Akif böcek ilaçlama şirketi; ilaçlamadan önce ev sahiplerine ilaçlama uygulaması konusunda gereken bilgileri ve işlem esnasında uygulanması gereken talimatları aktaracaktır. İlk işlemin ardından haşerelerin kaybolmaması halinde; ikinci ve ücretsiz bir ilaçlama işlemi daha gerçekleştirilecektir. Bu süreçte danışanlarına destek sağlayan firmamız; bu kaliteli hizmet karşılığında sektördeki en uygun ilaçlama fiyatlarını talep etmektedir.

Böcek İlaçlama Fiyatları ve Yöntemleri

Merdiven altı firmaların sunduğu sağlığa zararlı ve sonuç garantisi olmayan sözde ilaçlama faaliyetleri için talep ettikleri rakamlar kimi zaman haddinden fazla, kimi zamansa piyasanın çok altındadır. Fiyatlarla aklı çelinen vatandaşlar bu yasa dışı firmalara güvenerek hem sağlıklarını hem de paralarını riske atmış olur. Bu gibi firmaların haricinde kalan; yasal, prestijli ve uzman ilaçlama firmaları arasında; üstün ilaçlama hizmeti için en uygun böcek ilaçlama fiyatı hizmetini veren firma Mehmet Akif Başakşehir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama yöntemlerimiz; jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olarak ikiye ayrılmaktadır. Sıvı ilaçlama ise kendi içinde kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak ayrılır. Jel ilaçlama hamam böceği ve kalorifer böceği için uygulanmakta olup, diğer haşereler için sıvı ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; fareler için de fare kapanı yöntemi uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir