Konut İlaçlama

İlaçlama firmalarının en çok talep aldığı ve uygulamada bulunduğu alanlardan biri konut ve apartmanlardır. Ev ve konut ilaçlamada dikkat edilecek en önemli husus; ilaçlama uygulamasının alanında uzman ve işin inceliklerini bilen kişiler tarafından gerçekleştirilmesidir. Haşere ilaçlama; profesyonel olmayan kişiler tarafından uygulandığında ters tepmesi çok yüksek ihtimal olan bir uygulamadır. Çünkü; konut ilaçlamada kullanılan, market ve eczanelerden alınan böcek ilaçları yıllardır aynı içerikte üretilen ve haşerelerin bağışıklık kazandığı kimyasal ürünlerdir. Bu ürünler, haşereleri öldürmek bir şöyle dursun besleyerek güçlendirmektedir. Ayrıca gerekli önlemler alınmadığı halde insan sağlığına da çeşitli zararlar verebilmektedir. Bunun yanı sıra, her haşere türünün farklı bir algoritması ve farklı bir direnç seviyesi vardır. Bu nedenle her ilaç her haşereyi öldürücü etkiye sahip değildir. Bu uygulamalar bir işe yaramayacak ve cebinize zarar verecektir.

Konut İlaçlama

Konutlarda bulunan haşerelere karşı en etkili çözüm, profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen konut ilaçlama uygulamalarıdır. Doğru teknikler kullanıldığında her tür haşere üzerinde %100 başarı elde etmek mümkündür. Peki doğru haşere ilaçlama teknikleri nelerdir? diye soracak olursanız;

– Haşere türünün tespiti,

– Yayılma alanı ve yayılma hızının tespiti,

– İlaçlanacak alanın tespiti,

– Doğru ilaç seçeneğinin tespiti sonucunda; atılacak adımları önceden belirleyerek hareket edilmelidir. İlaçlamada tek bir nokta bile es geçilmemeli ve evin her köşesi detaylı incelenmelidir.

En İyi Konut İlaçlama Firması Hangisi?

Piyasa konut ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiren çok sayıda firma vardır. Ancak bunların büyük bir kısmı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmamış ilaçlarla, insan sağlığını tehlikeye atarak çalışmaktadır. İşlem sonunda haşerelerden kurtulacağınız konusunda garanti bile vermeyen bu firmalar; standart ilaç ve ilaçlama teknikleriyle uygulama yapmakta, haşere türleri için özel yöntemler geliştirmemektedir. Bunun sonucunda, maliyetinin çok daha üzerinde paralar harcamanıza rağmen hiçbir sonuç elde edememeniz, yanlış seçim kurbanı olmanız kaçınılmazdır. Bu nedenle araştırmalarınızı iyi yapmalı; sertifikalı ve onaylı ilaçlar kullanan, kesin sonuç garantisi veren firmalarla çalışmalısınız. 30 yıldır sektörde olan ve geliştirdiği özel ilaçlama yöntemleriyle çalışan iyi bir böcek ilaçlama firmasıyla iletişime geçerek sorununuzu çözmeyi düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir