Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama yaşam alanımızı istila eden ve salgın hastalıklara neden olan kalorifer böceğinden kurtulmak için uygulanan ilaçlama işlemidir. Kalorifer böceği yaz ve kış aylarında görülen bir böcek türüdür. Kalorifer böceği, insanları ısıran haşereler sınıfında yer almaz. Ancak bu haşereler dolaylı yollardan insanların önemli sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır. Mikrop ve virüs taşıyıcısı olan kalorifer böceği, gezindiği alanlara dışkı ve salya bırakır. Eşyalarımıza ve yiyeceklerimize temas eden bu salgı ve dışkılar bünyemize etki ederek rahatsızlanmamıza neden olur. Kalorifer böceklerinden sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı korumak için kalorifer böceği ilaçlama firmalarından destek almalısınız. Başakşehir Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren sektörün öncü isimlerinden biridir. Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Yöntemleri

Kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri uygulanırken kullanılan ilaçlama teknikleri böceklerin yoğunluğuna bağlı olarak belirlenmektedir. Haşere şikayeti alınan alanda kalorifer böcekleri yoğun olarak bulunuyorsa sıvı ilaçlama yöntemi seçilir. İlaçlama yapılacak alanda kalorifer böceği çok fazla bulunmuyorsa jel ilaçlama tekniği uygulanır. Firmamızda uygulanan kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri başlıklar altında verilecek olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Başakşehir kalorifer böceği ilaçlama servisi olarak ilaçlama tekniklerimizin tümünü Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla gerçekleştirmekteyiz. İlaçlama ekiplerimiz alanında uzman ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Kalorifer böceklerinin bulunduğu alanları ilaçlayan ekiplerimiz, aynı zamanda dezenfekte işlemini de gerçekleştirmektedir. Çünkü böceklerin dolaştığı alanlar daima mikrop ve bakterilere yuva oluşturmaktadır.

Kalorifer Böceği İle Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele aşamasında her zaman yanınızdayız! Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız ve garantili uygulamalarımız müşterilerimizin daima yüzünü güldürmektedir. Müşteri temsilcilerimiz ve ilaçlama ekiplerimiz sizlerden gelecek ilaçlama talepleri için 7 gün 24 saat görev başındadır. Kalorifer Böceği Türleri;

  • Hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği
  • Alman hamam böceği
  • Oryantal hamam böceği
  • Karafatma

Kalorifer böceği kendi türlerine ayrılan bir canlıdır. Haşerenin türü, ilaçlama tekniğinin belirlenmesi için oldukça önemlidir. Böceklerin sindirim sistemi birbirinden farklıdır. Kullanılacak ilaç türünün böceğin bünyesine etki sağlaması gerekir. Dolayısıyla böcek ilaçlama uygulamalarında bireysel yöntemlere başvurmak netice vermeyeceği gibi zaman kaybına neden olacaktır. Kalorifer böceği ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Bu bağlamda Başakşehir Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir