Kalorifer Böceği İlaçlama

Başakşehir böcek ilaçlama firmamız hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere türleri gibi kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Kalorifer böceği, insan sağlığı açısından son derece tehlikeli olan bir böcek türüdür. Günümüzdeki nüfusu 4500 olarak bilinmekle birlikte genetiksel olarak 2 haftada bir yumurta paketi bırakarak üreme şeklide yaygın ve hızlıdır. Kalorifer böcekleri 6 bacağa ve esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı hızlı hareket edebilen ve kolay yakalanmayan bir canlı türüdür. Günde 5 km yol gidebilen bu canlı kişisel alanlara girdiğinde her türlü ortama rahatlıkla sızabilir. 1 hafta boyunca aç kalsa dahi yaşamını sürdürdüğü için zor koşullar altında da barınabilir. Kalorifer böceği, insanların evde basit yöntemler uygulayıp yakalayabileceği bir böcek türü değildir. Mutlaka profesyonel hizmet gerektirir.

Başakşehir böcek ilaçlama firmamız yıllardır en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla kalorifer böceği ilaçlama uygulaması gerçekleştirir.  Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar kullanarak insan ve diğer hayvanların sağlığına karşı oldukça dikkat etmekle beraber alanında uzman deneyimli ekiple ilaçlama çalışmalarını yürütür.

Kalorifer böcekleri sıcak ve nemli ortamlarda yaşamını sürdürdüğünden genellikle mutfaklarda fırın altlarında, kalorifer petekleri borularında, kazan ver kalorifer dairelerinde, bodrum ve çatılarda, kanalizasyon ve su borularında görülür. Bilhassa bu alanların hijyenine oldukça dikkat edilmesi gerekir. Salya ve dışkı yoluyla açıkta bırakılan besinlerin üzerine dışarıdan taşıdığı birçok mikrop ve hastalık bulaştırır. Bunlar; dizanteri verem, hepatit, astım, antraxtır. Son derece tehlikeli sınıfta olan bu hastalıklar ölümcül sonuçlarda doğurabilir.

Kişisel  veya toplumsal alanlarınızda kalorifer böceği sorunu yaşıyorsanız Başakşehir böcek ilaçlama firmamızı arayarak kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. 7/24 faaliyetini sürdüren müşteri hizmetlerimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir