Kakalak Böceği İlaçlama

Kakalak böcekleri hamam böceklerinin bir diğer türüdür. Başakşehir böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm böcek çeşitleri gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında da hizmet vermekteyiz. Kakalak böcekleri dünya üzerinde en fazla üreyen böceklerden biri olduğu gibi aynı zamanda evrim geçirmemiş nadir canlı çeşitleri arasındadır. Dişi bir kakalak yılda ortalama 30 bin adet yumurta bırakabilir. Hatta bazı kakalakların yaşamları boyunca 1 milyon kakalak yumurtası bıraktığı bilinir. Yaşadıkları ortamlar ve beslendikleri gıdalar pis olduğundan vücutlarında birçok bakteri ve virüs barındırır. Kişisel yaşam alanlarına girdiğinden salya ve dışkı yoluyla yiyeceklerin üstüne taşıdığı virüsü bulaştırır. Bunlar insan üzerinde; dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmesi, mantar hastalığı, antrax, hepatit ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Kakalak böcekleri nemli ve sıcak ortamlarda yaşamayı sever. Ev içinde ise daha çok mutfak ve banyo gibi alanlara saklanır. Kakalak böceği sorunu yaşıyorsanız özellikle buraların temizliğine dikkat edilmelidir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dirençli olan bu canlı 30 gün boyunca aç ve susuz yaşayabilir. Bunun yanı sıra kafası koptuğunda bir hafta boyunca hayatını sürdürebilir. Yaşam alanlarında tamir edilmeyen su ve kanalizasyon borularında, parke ve duvar çatlaklarında, kırık ve çıkık yerlerde barınmayı tercih eder. Kakalak böceği ile karşılaştığınızda en kısa sürede profesyonel kakalak böceği ilaçlama hizmeti veren firmalardan yardım almalısınız. Eğer yaşam alanları içinde bir süre fark edilmezse istila haline dönüşebilir.

Başakşehir böcek ilaçlama firmamız yıllardır en hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız TSE gereğince test edilmiş, insana ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsız ilaçlar kullanmaktadır.

Sizde ev, iş yeri, otel, okul, hastane ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da kakalak böceği sorunu yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak kakalak böceği ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Diğer haşere türlerinden olduğu gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması içinde önemli olan uygulamanın belirli periyodik zamanlarda tekrarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir