Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama ülkemizde sıklıkla yapılan bir ilaçlama operasyonudur. Toplumumuzda farklı çeşitleri ile var olan hamam böcekleri yeni türleri dahil etmektedir. Çok sayıda türe sahip olan hamam böceği ilaçlama yapılmadan yaşam alanlarından uzaklaştırılamaz. Dayanıklı yapıya sahip olan bu böceklerle başa çıkmak için bu alanda profesyonel olmak gerekmektedir. Şirketimiz, Başakşehir hamam böceği ilaçlama şirketleri arasından en deneyimlisidir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermenin getirdiği bilgi birikim ile profesyonelce hizmet vermektedir.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır? Hamam böceği ilaçlaması profesyonel kişiler tarafından yapılırsa, başarılı sonuçlar sağlayacaktır. Personellerimizin tümü bu alanda uzmanlık almış, yetkin kişilerdir. Özel olarak aldıkları eğitim sayesinde tüm alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamakta ve hamam böceklerinin bütün türleri üzerinde kontrol sağlamaktadır.

  • Alanlarda yapılan ilaçlama, kokulu ya da kokusuz olabilir. Bunu belirleyen unsur alanın büyüklüğü ve böceklerin yoğunluğudur.
  • Jel ürünler, hamam böceği ilacı olarak en etkilisidir.
  • Jel ilaçların etkili olmasının nedeni, temas yolu ile bakteri bulaştıran böceklerin temas ettikleri alanlara sürülmesidir.
  • Bu şekilde hijyen sağlanabilir. Yuvalarına giden böcekler, orada ölür. O alanda ölmeleri, öldükten sonra da bakteri bulaştırmalarına engel olmaktadır.

Hamam böceklerini kısa sürede yok eden jel ilaçlama uygulamamız oldukça ekonomik fiyatlardan oluşur. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Hamam Böceğinin Zararları

Pis bakterileri yaşam alanlarına en çok taşıyan böcekler, hamam böcekleridir. Çünkü nemli ve pis alanlar, onların yaşam alanlarıdır. Kanalizasyonlarda da yuva yapabilirler. Bakterilerin ve virüslerin bol bulunduğu alanlarda topladıkları mikropları, sırtlarında taşırlar. Yuvalarına giderken, yaşam alanlarımızda her alana temas ederler. Bu şekilde bakterileri ortalığa saçarlar.

Mutfaklarda bu haşerelerin yuva yaptıkları alanlardır. Besinlerimize ortak olduklarından dolayı, bulaşıcı hastalık virüslerini de vücudumuza girmesini sağlayabilirler. Verem, hepatit virüsü, gıda zehirlenmesi, mantar hastalıkları, tifüs, dizanteri neden oldukları ve bulaştırdıkları başlıca hastalıklardır. Bu böceklerin bilinen birçok türü bulunmaktadır. Hepsi de insan sağlığı açısından zararlıdır.

En Çok Görülen Hamam Böceği Türleri

Ülkemizde en çok görülen hamam böceği türleri sırası ile;

  • Amerikan hamam böceği
  • Alman hamam böceği
  • Kakalak
  • Oryantal hamam böceği
  • İlaçlama Mevsimi

Yılın her mevsiminde bu böcekler üzerinde ilaçlama yapılabilir. Yaz aylarında daha sık haşere kontrol programı uygulanmaktadır. Bunun nedeni ise, böceklerin nemli alanlarda yuva yapmayı tercih etmesidir. Ancak çok soğuk hava koşullarına da dayanabilen hamam böceği ile mücadele etmek için şirketimize gelen müşterilerimiz de olmaktadır.

Altınşehir, Bahçeşehir ve İkitelli semtleri, Başakşehir’in bütün mahalleri uzmanlarımızın kontrolü altındadır. Ekonomik fiyatlarla verdiğimiz, kesintisiz hizmetler sayesinde ilçede sağlıklı alanlar oluşturmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir