Hakkımızda

Başakşehir böcek ilaçlama, yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkileyerek sorun oluşturan tüm haşere ve fare türlerini en kısa zamanda etkisi hale dönüştürmektedir. İnsan sağlığını ve çevre sağlığını korumanın bilincinde olan firmamız faaliyetlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Tüm ilaçlama yönetmeliğini yerine getiren firmamız, Sağlık Bakanlığınca onaylı ve belgelidir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için daima önemli bir değerdir.

İlaçlama ekiplerimiz haşere problemi yaşanan alana en kısa sürede ulaşarak haşerelerin üremesine fırsat tanımadan çalışmalarına başlamaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm bölgelerde aynı kalite ve özenle uygulanmaktadır. Haşerelerin kontrol altına olmasını sağlayan firmamız ilaçlama yapılan alanları dezenfekte ederek eski sağlığına kavuşturmaktadır. Açık veya kapalı tüm alanlarda oluşan haşere şikayetleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz. Uygulamalarımızın tümü firmamız tarafından gerekli ilaçlama eğitimlerini ve sertifikalarını almış ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Başakşehir böcek ilaçlama servisi, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden talepleri karşılamaktadır. Haşerelerin yuva yaptıkları tüm gizli alanlara profesyonel ilaçlama teknikleri ile ulaşan servislerimiz kalıcı çözümlere ulaşarak %100 başarı sağlarlar. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat destek hattında hizmet sağlayarak ilaçlama randevularını almaktadır. Haşere türleri ve ilaçlama hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler uzman ekiplerimiz tarafından cevaplandırılmaktadır. Güvenilir, garantili, kaliteli ve hesaplı hizmetin kapılarını açan Başakşehir böcek ilaçlama, tüm böcek ve fare türleri üzerinde kontrol sağlamaktadır. Gün boyu hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.