Güngören Böcek İlaçlama

Doğal döngünün bir parçası olan böcek ve fareler, doğayı terk edip insanların kişisel ve toplumsal alanlarına girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Özellikle yaşadığı kirli ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde birçok bulaşıcı ve ölümcül hastalıklar ortaya çıkar. Güngören böcek ilaçlama firması, yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile yaşam alanlarına sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Güngören böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca; Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar,  Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

Kişisel ve toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınızda sağlığınız adına kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan böcek ilaçlama hizmeti ile sağlanır. İlaçlama uygulamaları sonucunda şikayetçi olunan alan içinde uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşanmaz.

Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve lağım faresi, ev faresi ve tarla faresi gibi son derece tehlikeli ve hızlı bir şekilde üreyen tüm canlılara karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlığınız ve yaşam alanlarınızın güvenliği için bu canlı türleri ile ilgili herhangi bir sorunda Güngören böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde uygun fiyatta olmakla beraber her bölgede standarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir