Gümüş Böceği İlaçlam

Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan böcekler, insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen bu canlılar kişisel alanlarda açıkta bulunan yiyeceklerin üzerine konaklayarak ve evde bulunan eşyaları kemirerek zarar verebilir. Başakşehir böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza sızan diğer tüm haşere çeşidi gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.
Özellikle nemli ve sıcak bölgelerde yaşamayı benimseyen gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli bir haşere çeşididir. Yaklaşık 300 milyon yıldır var oldukları bilinir. Ortalama yaşam ömürleri 1 ve 3 yıl arasında değişmekle beraber ortam koşullarına göre 8 yıla kadar yaşayabilir. Zor yaşam koşullarına karşı son derece alışkın olan bu canlı 10 ay beslenmeden yaşamını sürdürebilir. Dişi bir gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Bu yumurtaların yetişkin halini alması ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Genellikle yaşam alanları içinde gümüş böcekleri kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıl gibi ürünlerle beslenir. Bunun yanı sıra evlerde mutfak, kiler, banyo, dolap, bodrum ve çatı katlarında barınır. Yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olabilen gümüş böceği ile karşılaştığınız takdirde vakit kaybetmeden profesyonel hizmet veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız sizin ve kişisel alanınız adına en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Başakşehir böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği adına kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmektedir.
Böcek ilaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunların en önemlisi firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiği. Başakşehir böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Gümüş böceği ilaçlama uygulaması sonucunda ortam içinde uzun bir süre bu böcek türüne rastlamanız olası değildir.
Sizde ev , okul, cami, fabrika, hastane, otel gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Başakşehir böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerinden gümüş böceği ilaçlama uygulaması adına gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir