Fare İlaçlama

Fare ilaçlama uygulaması yaz ya da kış fark etmeksizin şirketimizde sürekli olarak uygulanmaktadır. Fareler kontrol altına alınmadığı zaman ev, işyeri, apartman, depo, fabrika, bina, bahçe gibi birçok alanda görülerek zararlara neden olabilen canlılardır. Fare ilaçlama uygulamaları farelerden gelecek zararları önleyerek sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı da korur. Fare ile mücadele aşamasından önce farenin ortamda var olan yoğunluğu ve türü belirlenmelidir. Başakşehir fare ilaçlama uygulamalarımız ilaçlama öncesinde gerekli incelemeleri yaparak, ilaçlama planını çıkarmaktadır.

Kemirgen olan fareler insanların yiyeceklerinden eşyalarına kadar birçok alana ortak olmaya çalışırlar. Fare ile mücadele aşamasında farenin yuva oluşturduğu alanların tespit edilmesi oldukça önemlidir. Böylece farenin zararlarına karşı tamamen koruma sağlanır. Fare ilaçlama şirketleri, profesyonel ilaçlama yöntemleriyle farelerin yuva oluşturduğu en küçük alanlara dahi ulaşırlar.

Farenin Zararları

Farenin zararları irdelendiğinde özelliklerine bakmamız gerektiğini unutmayalım. Fare ile mücadele etmenin temelini oluşturan ve fare ilaçlama operasyonunun gerekliliğini bir kez daha gözler önüne seren farelerin özellikleri;

  • Farelerin dişleri oldukça güçlü ve keskindir. Demirden sert bir yapıya sahip olan dişleri sayesinde fare, sert cisimleri kolaylıkla kemirebilir.
  • Sıcak alanları yuva edinmeyi seven fareler, özellikle kış aylarında sıcak ortam bulmak için kablo kanalları ve trafolara girerler.
  • Bu gibi alanlarda kabloları kemiren fareler önemli yangınların oluşmasına sebebiyet verirler.
  • Birçok yangına farelerin neden olduğu görülmüştür. Aynı zamanda ev, depo, fabrika gibi alanlara giren fare etrafında var olan eşyaları kemirerek maddi kayıplara da neden olmaktadır.

Farenin zararlarından korunmak için gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Fare görülen alanların fare ilaçlaması en kısa zamanda gerçekleşmelidir.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Fare Türleri

Yaşam alanlarımızda en çok görülen fare türleri sıra ve türlerine göre şu şekilde sıralanabilir;

  • Lağım faresi
  • Tarla faresi
  • Fındık faresi
  • Çatı faresi
  • Kör fare

Fare ilaçlama uygulamalarımız yaşam alanlarınızda karşılaşabileceğiniz tüm fare türlerini kapsamaktadır. İlaçlama uygulamalarımız gün boyu devam etmektedir. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız uzman böcek ilaçlama personellerimiz tarafından ilaçlama yapılacak alanın boyutuna ve fare yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Farelerden kurtulmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Uzman kadromuz daima hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir