Ev İlaçlama

Ev ilaçlama, özel yaşam alanımız olan yerlerde haşereleri yok etmek için uygulanan yöntemlerin tümüdür. Evde haşere varlığı, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Haşereler yuva kurdukları alanlardaki bakterileri, evlerimize taşımaktadır. Alınabilecek önlem, kapsamlı olarak yapılan ev ilaçlama işlemidir. En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan evdeki böcekler ile mücadele için uygulanan amatör ve ilkel yöntemler sonuç vermediği gibi haşerelerin sayısının giderek çoğalmasına neden olur. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanınıza getiren haşereler ile mücadele etmek için vakit kaybetmeden profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi ile irtibata geçmeli ve kalıcı çözüm yolu bulmalısınız. Profesyonelce evdeki haşereler ile mücadele eden şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Bakanlık onaylı ilaçlarla hizmet veren, kurumsal firmalardan yardım alabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma sorusunun yanıtı haşerelerin zararında gizlidir. Amatör böcek ilaçlama firmaları, bütün haşere ve fare türlerine aynı yöntemle ve ilaçla işlem yaparlar. Oysa çok fazla türü bulunan haşerelerin ve farelerin anatomik yapıları farklıdır. Etki edecek olan ilaç da, farklılık göstermektedir. Uzman personellerimiz, farklı teknik ve ilaçlarla haşereleri kontrol altına almaktadır. Firmamızda kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Uçan böcekler için etkili olan sıvı ilaçlama
  • Sürüngen haşereleri yok eden jel ilaçlama
  • Kemirici özelliğe sahip farelerde fare istasyonları veya tabletler
  • Müşterilerimize farklı bir seçim yapma hakkı sunduğumuz kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleridir.

Amatör şirketler, kalitesiz ilaçlar kullanmaktadır. İlaçları, insan sağlığına zarar vermektedir. Ayrıca amatör personellerle hizmet veren firmalar, hem evlerinizdeki haşereler üzerinde kontrol sağlayamazlar, hem de sizlere güven veremezler.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları toplumda bulunan bütün kesimlerin ekonomisine uyacak şekilde belirlenmektedir. Evlerde yalnızca haşere grupları barınmaz. Aynı zamanda kemirgen türleri de yuva yapabilmektedir. Fareler, insanlara maddi ve manevi zarar vermektedir. Evde fare varlığı, psikolojik olarak birçok insanı rahatsız etmektedir. Fareler, böcekler gibi birçok hastalığı insanlara bulaştırmaktadır. Aynı zamanda evdeki fare, eşyalarımızı ve kıyafetlerimizi kemirerek maddi açıdan insanlara zarar vermektedir. Firmamızda bütün bu haşereler yok etmek için uygulanan; pire ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarında uyguladığımız ekonomik kampanyalar ile bütçenize dost bir anlayış taşımaktayız. Firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Hayatı durma noktasına getiren böcek türünü sayıca yoğunluğu
  • Karantina altına alarak terk etmeniz gereken yerin büyüklüğü
  • İşlemlerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan böcek ilacı miktarı etkili olur.

Ev ilaçlama hizmetlerimizle, zararlı tüm haşere ve fare türlerini kontrol altına alınmaktadır. Fiyatlarımız da ekonomiktir. Başakşehir ilçesinde müşterilerimize daima, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir