Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri arasında öncü firmamız Başakşehir Böcek İlaçlama ile ev ilaçlama uygulamalarında titiz ve profesyonel yaklaşımlarımızla sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde uygulamalar yapmaktayız. Birçok ev ilaçlama uygulaması yapan şirketlerin var olması, hepsinin başarılı olacağı anlamına gelmemektir. Ev ilaçlama uygulamalarının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak, ev ilaçlama şirketleri arasında en profesyonel olanı tercih etmenizi öneririz.

Evde Böceklerden Kurtulmak

Evde böceklerden kurtulmak sizin kendi başınıza yapabileceğiniz müdahalelerle mümkün değildir. Kendi yapmış olduğunuz ilaçlamalar size asla istediğiniz sonuçları vermeyecektir. Olumlu sonuçlar alamayacağınız ilaçlama uygulamasının yanında bir de daha büyük sorunlara neden olabilirsiniz. Bu nedenle muhakkak suretle böcek ilaçlama şirketlerine başvurup bu konuda yardım almanız en doğru karar alacaktır. Evdeki böceklerden kurtulmanız için şimdi böcek ilaçlama yöntemlerinden bahsedelim. Jel ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak çeşitlenir. Böcek türlerine göre ayrı teknikler kullanılır ve bu ancak uzman bir el tarafından tetkikler ve incelemeler sonrası karar verilir.

Jel İlaçlama

Hamam böcekleri, kalorifer böcekleri ve benzeri türler için tercih edilen bir ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama tabanca şeklinde uygulanır. Böceklerin bulundukları tahmin edilen noktalara sürülür.

  • Bu ilacı yiyen böcekler yuvalarına dönerek orada ölürler,
  • Böcek leşiyle beslenen diğer böcekler de ölü böcekten aldıkları zehir ile ölecektir,
  • Art arda ölen ve ölülerle beslenen böceklerin hepsinin ölmesi sağlanacak ve bu böceklerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

 Kokulu İlaçlama

Kokulu ilaçlama çok etkili bir ilaçlama türüdür. Tüm haşerelerin yok olmasına kısa sürede etki eder.

  • İlaçlama öncesi hazırlık gerektir,
  • İlaçlama uygulaması sırasında orda bulunulmamalıdır,
  • Evcil hayvanlar varsa evden çıkarılmalı, akvaryum varsa üstü örtülmelidir,
  • Üstü açık besinlerin üstü örtülmelidir,
  • İlaçlama sonrası her taraf kapalı olmakla birlikte 1-2 saat ilaç muhafaza edilmelidir,
  • Yaşam alanına geri dönüldüğünde en az 2 saat havalandırma yapılmalıdır.

Kokulu ilaçlama da bu şekilde hem size zarar vermeyecektir hem de oldukça etkili olacaktır.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama uygulaması sırasında normal yaşantınıza devam edebilirsin. İlaçlama sonrası temizlik ve herhangi bir şey yapılmasına gerek yoktur.

Buradan anladığınız üzere bunlar ancak profesyonel yardımla olabilecek ilaçlama teknikleridir.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri arasında Başakşehir Böcek İlaçlama öncü bir firmadır ve bu konuda size garanti sonuçlar verecek en doğru adrestir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir