Ev Böcek İlaçlama Fiyatları

Ev Böcek ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler hızla çoğalan ve taşıdıkları tehlikeli virüsleri çabuk bulaştıran organizmalardır. Küresel iklim, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Sağlığımızı olumsuz etkileyen böcek ve haşereler

Hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, tahta kurdu, tahta kurusu, pire, bit, kene, çıyan, kırkayak, karınca, örümcek, güve, tatarcık, akar, mite, sivrisinek, kara sinek, akrep, fare, kalorifer böceği…vb

ev-bocek-ilaclama-fiyatlari
ev-bocek-ilaclama-fiyatlari

Bu böcek ve haşerelere karşı bireysel olarak mücadele etmek zordur bu nedenle mutlaka profesyonel, uzman ekibe sahip bir ilaçlama şirketinden destek almalısınız.

Başakşehir Böcek ilaçlama günün 7/24 saati Başakşehir’in tüm mahalle, cadde ve sokaklarına hizmet sunan garanti sonuç veren ve yasal mevzuata uyan güvenilir bir firmadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ilaçlardır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Başakşehir Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler evlerde daha çok mutfak ve banyoda yaşarlar. Lavabo içi, tezgah üzeri, duvar çatlakları, parke ve duvar yüzeyi, beyaz eşyaların arkası, gardırop, valiz ve çanta içi, pencere kenarları, pervaz üzeri, halı üzeri, su giderleri, çekmeceler…vb yerlerde karşımıza aniden çıkarlar.

Kokulu ilaçlar açık alanlarda, kokusuz ilaçlar ise lokanta, okul, ofis, ev, hastane…vb kapalı alanlarda kullanılmaktadır. İlaçlama öncesinde ekibimiz şikayet edilen böceği tespit ederler ve uygun olan ilacı kullanırlar.

Ev Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türüne, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir