Başakşehir Şahintepe Böcek İlaçlama

İlaçlama; ev, iş yeri, okul, fabrika, hastane gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra, park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen o çevreyi böceklere karşı sterilize etme işlemidir.

Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama başta olmak üzere günümüzde ilaçlama uygulamaları oldukça yaygındır. Şahintepe böcek ilaçlama olarak yıllardır en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla Başakşehir’in diğer semtlerinde olduğu gibi Şahintepe mahallesinde de ilaçlama uygulamalarımız devam etmektedir.

Dünya üzerindeki böceklerin bazı böcek türleri son derece gerekli iken bazıları ise insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır. Kan emici böcek türleri insanlarla teması sonucu birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Bunlar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Bu hastalıklar kalıcı virüs ve bakteri bulaştırabileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Böcekler kişisel alanlarda genellikle mutfak ve banyo gibi ıslak yerlerde, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere köşelerinde, karanlık ve kapalı alanlarda barınmayı tercih eder. Bu sebeple özellikle buraların hijyenine oldukça dikkat edilmelidir.

Böceklerden kurtulmak evde uygulanacak basit yöntemlerle mümkün değildir. Böcek ilaçlama firmalarından profesyonel yardım alınması en etkili ve hızlı sonucu sunacaktır.

Şahintepe Başakşehir böcek ilaçlama olarak firmamız Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olmakla birlikte ekibimiz ise alanında deneyimli uzman kişilerden oluşmaktadır. İlaçlama ekibinin şikayetçi olunan alan gelip alanın büyüklüğü, böceğin türü ve direncinin tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Son derece titizlikle yürütülen bu işlem sonucunda alanda uzun süre hiçbir haşere çeşidiyle karşılaşmak mümkün değildir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda herhangi bir böcek problemi yaşıyorsanız Şahintepe böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, haftanın her günü ve saati, sizin sağlığınız için faaliyet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir