Başakşehir Oyakkent Böcek İlaçlama

Başakşehir bölgesinde son yıllarda artan şehirleşmeyle birlikte pek çok canlı doğal yaşamından uzaklaşarak insanların yaşadığı alanların içine dahil olmuştur. Bu durum elbette insan sağlığını tehdit eden bir olgudur. İnsan yaşam alanlarında bulunan haşerelerin en kısa süre içinde ortadan kaldırılması gerekmektedir. Başakşehir Oyakkent böcek ilaçlama servisimiz; bu amaca hizmet ederek insan sağlığını tehdit eden zararlıları kesin ve kalıcı olarak yok etmektedir. Başakşehir bölgesinde yoğun olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız; İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de de yürütülmektedir.

Oyakkent Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama alanında yürüttüğümüz çalışmalar ve kullanılan ilaçlar, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmıştır. Haşereler üzerinde kesin sonuç sağlayan, diğer canlıları olumsuz etkilemeyen bu ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri; her danışan için belirli değişkenlere göre özel olarak belirlenmektedir. Oyakkent Başakşehir böcek ilaçlama şirketi bünyesindeki uzman ilaçlama ekiplerimiz; garantili ilaçlama yöntemlerini gerçekleştirmeden önce alanda bir analiz gerçekleştirir. Elde edilen doneler ışığında; haşerenin türü ve cinsi, alanın büyüklüğü ve genel nitelikleri, haşerenin yayılma oranı gibi değişkenlere göre uygun görülen ilaçlama yöntemi belirlenir. Her haşere için farklı bir ilaç kullanan ekiplerimiz, çoğunlukla şu ilaçlama yöntemlerini tercih etmektedir;

  • Sıvı İlaçlama (Kokulu, kokusuz ve buharlama olmak üzere)
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonu
  • Zehirli Buğday

Bu yöntemlerden sıvı ilaçlama tekniği; tüm böcek türleri için etkili sonuç vermektedir ve haşere türüne göre farklı şekillerde uygulanmaktadır. Jel ilaçlama daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği üzerinde etkiye sahiptir. Bu haşerelerin istila ettiği alanlarda, böceklerin geçiş yollarına ve yuvalarına uygulanarak kısa sürede sonuç verir. Sıvı ilaçlamadan sonra bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekirken jel ilaçlama sonrası ilaca temas etmediği sürece sulu temizlik yapılmasında bir sakınca yoktur. Fare istasyonu ise, fare haşeresiyle mücadelede en sık başvurulan yöntemdir. Bu uygulamalar ışığında haşerelerin kesin olarak yok edilmesini sağlayan Oyakkent böcek ilaçlama Başakşehir ekiplerimiz; günün her saati çalışarak ilaçlama şikayetlerine kısa süre içinde müdahale etmektedir. İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini esas alarak hareket eden firmamız tüm çalışmalarından %100 olumlu sonuç almaktadır. Firmamızın ilaçlama uygulamaları ve haşere ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir