Başakşehir Güvercindere böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pira ilaçlama ve diğer tüm haşere çeşitlerine karşı uyguladığımız ilaçlama yöntemleri Başakşehir’in tüm semtlerinde olduğu gibi Güvercindere’de de devam etmektedir.

Güvercindere böcek ilaçlama olarak yıllardır en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcekler kişisel veya toplumsal alanlara girdiklerinde onlardan kurtulmak pek kolay değildir. Kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, açık kapı ve pencerelerden, dışarıdan getirdiğimiz poşetlerden rahatça evlere sızabilen böcekler, az miktarda besinle uzun süre yaşayabildikleri için fark edilmedikleri takdirde çok kısa süre içinde üreyebilir.

Güvercindere böcek ilaçlama olarak böcek, pire, fare  ve diğer haşere türlerine karşı olan ilaçlama uygulamalarında alanın büyüklüğü, böceğin türü ve direncini tespit edilir. Ulaşılan veriler göz önüne alınarak ilaçlama çeşidine uzman ekibimiz karar vermektedir. İlaçlama çeşitleri;

-Sprey ilaçlama

-Kokulu sprey ilaçlama

-Kokusuz sprey ilaçlama

-Jel ilaçlama

-Fare istasyonlarıdır.

Böceklerle insanların bir arada yaşaması beklenilemez. Son derece zararlı olan bu türlerin kan emici olanları insanlara doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Bu hastalıklar kalıcı ve bulaşıcı virüslere neden olabileceği gibi ölümcül sonuçlar da doğurabilir.

Güvercindere böcek ilaçlama, yıllardır insan sağlığını vizyon edinmiş bir firma olarak işini titizlikle yürütmektedir. Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip firmamıza 7/24 ulaşabilir müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir