Başakşehir Fabrika İlaçlama Servisi

İnsanlar zamanlarının büyük bir kısmını işyerlerinde geçirmektedirler. Çalıştıkları yerler insanlar için önemli bir yaşam alanını oluşturmaktadır. Bu nedenle evimiz kadar çalıştığımız yerlerinde temiz ve mikroplardan arındırılmış olması gerekir. Fabrikalar milyonlarca insanın aynı anda bulunduğu ortamlardır. Bu nedenle fabrika ilaçlama işlemi mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır. Fabrikalarda türeyecek olan böcek ve fare türü canlılar çalışanların sağlığına olumsuz etki edebileceği gibi fabrikada bulunan araç gereçlere de ciddi ölçüde zarar verebilir. Bu nedenle fabrika tarzı büyük çalışma alanlarının dönemsel olarak düzenli bir şekilde ilaçlanması önemlidir.

MERDİVEN ALTI FİRMALARA DİKKAT!

Böcek ilaçlama işlemi ciddiyet gerektiren ve uygulamayı yapan kişinin deneyimli ve işinde uzman olması gereken bir işlemdir. Ev ilaçlama, apartman ilaçlama, ofis ilaçlama, bahçe ilaçlama yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar fabrikanızı böceklerden temizlemek için yaptıracağınız dezenfekte işlemi için de geçerlidir. Fabrikanızda böceklerin ve farelerin yuvalandığını gördüğünüzde ilaçlama hizmeti alacağınız firmayı seçerken çok dikkatli olmalısınız. İşinin ehli olmayan bilinçsiz uygulamalar yapan ve insan sağlığı açısından riskli malzemeler kullanan taşeron firmalardan alacağınız ilaçlı müdahale hizmeti sizin ve çalışanlarınızın sağlığını tehdit edeceği gibi, haşerelerden sizi kurtarmayacaktır. Çünkü ilaçlı müdahale yöntemi fabrikanızda hangi haşere türünün ne derece yoğunlukta bulunduğuna göre belirlenir. Her haşere türüne aynı ilaç kullanılmaz. Çünkü bazı böceklerin anatomik yapısı dışarıdan gelen maddelere karşı dayanıklıdır ve bu nedenle bu böcekler çok zor ölmektedirler. Uzman ve konusunda deneyim sahibi ilaçlama firmaları uygulamaya geçmeden önce fabrikanızda tetkikler yaparak en uygun yöntemi belirler. Bundan dolayı Sağlık Bakanlığından onay almış sektörde yer edinmiş ilaçlama servisleri ile anlaşmanız hem sizin ve çalışanlarınızın sağlığını riske atmaz hem de haşereler kısa süre kurtulmanızı sağlar.

YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE TECRÜBE

Başakşehir başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerinde haşerelere karşı etkili bir mücadele yürüten Başakşehir Böcek ilaçlama firmamız fabrika ilaçlama konusunda da kendini ispat etmiş bir firmadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sunmayı hedef edinen firmamızın çağrı merkezleri 24 saat sizin hizmetinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir