Atışalanı İlaçlama

Böcek ilaçlama konusunda haşere ilaçlama uzmanlarının sağladığı hizmet, %100 sonuca ulaştırarak haşere varlığını kesin olarak sonlandırırken, bireysel yöntemler ve ilkel ilaçlama teknikleri sorunu bitirmez ve insan sağlığına zararlı sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple, haşere istilası durumunda bu gibi yollara başvurmadan en iyi ilaçlama firmaları ile anlaşmak en sağlıklı çözüm olacaktır. Ancak, ilaçlama firması seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir. Zira, piyasadaki merdiven altı oluşumlar insanları dolandırarak ve insan sağlığını hiçe sayarak hareket etmektedir. Bu sebeple, firmanın prestijli bir firma olduğunu tescillemek, gerekli evrakları talep etmek ve ilaçlama sürecinde sağlık açısından gereken tüm kuralların eksiksiz gerçekleştirildiğinden emin olmak gerekmektedir. Esenler Atışalanı böcek ilaçlama firması; gereken tüm belgeleri sunan, donanımlı ekipleriyle hizmet veren sektörün öncü firmalarından biri olarak 7/24 hizmetinizdedir.

Atışalanı Böcek İlaçlama Firması

Sektörde 30’uncu yılını geride bırakan şirketimiz; deneyimleri ışığında hareket eden ve her geçen gün gelişimini sürdüren yenilikçi ve donanımlı bir firmadır. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan, ziraat mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen haşere ilaçlarıyla işlemlerini yürütmekte olup; en iyi ilaçlama firmaları arasında adını duyurmaktadır. Atışalanı Esenler böcek ilaçlama firması; hizmet verdiği İstanbul, İzmir ve Kocaeli bölgelerinde, tüm böceklere %100 çözüm imkanı sağlamakla birlikte haşere oluşumunu önleyici çalışmalarda da bulunmaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama uygulamaları arasında en yaygın olarak kullanılan yöntemler şu şekildedir;

  • Jel İlaçlama: Haşere türleri arasında en çok hamam böceği ve kalorifer böceği gibi zararlılar üzerinde öldürücü etkiye sahiptir. Haşerenin en çok görüldüğü alanlara uygulanan ilaç, kısa süre içinde haşereleri kendine çeker. İlacı yiyen haşere, yuvasında ölür ve diğer haşereler de onu yiyerek bir ölüm zinciri oluşturur. Kokusuz olması sebebiyle bu yöntem uygulanırken alanı terk etmek gerekmemektedir. İlaca temas etmediği sürece sulu temizlik yapılabilir.
  • Sıvı İlaçlama: Haşere istilasının yoğun olduğu durumlarda kullanılır. En çok haşereyi kapsayan ilaçlama yöntemidir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanır. Kokusuz ilaçlama esnasında evden çıkmak gerekmemektedir. Bu nedenle hastane gibi alanlarda tercih edilir. Uygulamadan sonra bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekir.

Diğer ilaçlama yöntemlerimiz ve ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir