Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak yıllardan beri İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.  Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler; Aşık Veysel, Atatürk, Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yeni şehir mahalleleridir.

Yaşam alanlarına girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline  dönüşen; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlı türleri ile karşılaştığınızda kendi sağlığınız için herahngi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel firmalardan böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından böcek ilaçlama uygulamasına geçilir. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir