Akar Mayt Mite İlaçlama

Akar, mayt mite ilaçlama yaz mevsiminin gelmesi ile beraber firmamızda en sık yapılan uygulamalar arasında yerini aldı. Eskiden ev tozu diye bildiğimiz ve hiç önemsemediğimiz bu canlıların birer organizma türünden haşere olduğu son yıllarda fazlasıyla anlaşılmış, üzerinde pek çok çalışmalar yapılmıştır. Gözle göremediğimiz için genellikle önemsenmeyen bu haşereler aslında türlü türlü hastalıklara da sebep olmaktadır. Diğer haşereler gibi insan sağlığına olumsuz etkileri olan ve yok edilmediğinde hızlı bir şekilde çoğalan akarlardan kurtulmak için yapılacak tek şey böcek ilaçlama operasyonudur. Profesyonel teknikler ile haşereleri yaşamınızdan çıkarak firmamız akar ve diğer tüm haşereler ile mücadelede 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Akarların Özellikleri

Akarların özellikleri hakkında gerekli bilgilere sahip olan onlarla mücadeleyi kolaylaştıracaktır. Çünkü toplumumuzda var olan küçük bir böcekten ne olur? Anlayışı vatandaşlarımızı bu konuda cüretkar olmaya itiyor. Hal böyle olunca böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmak yerine amatör yollara başvuruyorlar. Sonuç elbette başarısızlık… Bu nedenle akarların özellikleri yakından bilinmelidir. İşte akarların belki de hiç bilmediğiniz özellikleri…

  • Her şeyden önce bu haşereler insanların deri döküntüleri ile beslenmektedir.
  • Bir gram deri döküntüsünde bile milyonlarca bulunabilirler. Bu sebeple de insanların çok fazla olduğu ortak yaşam alanları ile derilerimizin en çok döküldüğü yatak ve yastıklarımızda bol miktarda bulunurlar.
  • Temizlik yapıp yapmama ile bir ilgisi bulunmayan bu haşerelerin evimizde bulunmasının çok farklı nedenleri vardır. Fakat evin temizliğine dikkat ederek onların çok hızlı bir şekilde ürememesine engel olabiliriz.
  • İnsanlarda nefes darlığı yaratan bu haşere küçük çocuklarda da bronşit, astım gibi hastalıkların doğmasına sebep olur. Ayrıca cilt ve deri hastalıklarını da bu haşereler en az 2 katı kadar arttırır.
  • Akar, mayt ve miteler, halılarda, toplu taşımalarda, masalarda, telefonlarda, paralarda, liflerde fazlasıyla bulunurlar. Halılarda çok fazla deri döküntüsüne bağlı olarak bulunan bu haşereler, küçük çocukların odasında gece boyu faaliyet gösterir. Bu nedenle küçük çocukların odalarına veya yatak odalarımıza antibakteriyel halı alabilir veya hiç halı koymayabiliriz.
  • Bu önleme ek olarak evimizde mutlaka bu haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama yaptırmalıyız.

Başakşehir Böcek İlaçlama

Başakşehir Böcek İlaçlama firması sadece akar, mayt, mite ilaçlama uygulamalarında değil en az 50 türden fazla haşerede en etkili ve garanti veren sonuçları sizlere sunmaktadır. Özellikle hamam böcekleri, kalorifer böcekler, kertenkele, pire, kene, çıyan, sinek, fare, tespih böceği, güve gibi her haşerede sizlere en iyi kalitede hizmeti bizler vermekteyiz. Çağrı merkezlerimize haftanın 7 gününde, her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir